K.K.T.C’de Hazine Gayrimenkul’un Yönetici Broker’ı olan Gözde Deniz Bilir, 1983 yılında Ankara’da doğdu. Maliye ve  Kamu Yönetimi Lisans Eğitimlerini bölüm birincilikleri ile bitirdi. Mezuniyetinin ardından 2002 yılında HSBC BANK  A.Ş’de profesyonel ve kurumsal kariyerinin ilk adımlarını attı, Bankacılık’da en iyiye ve en başarılı olmaya adım adım yaklaştı.

2011’de K.K.T.C’ye bu cennet vatana yerleşerek, bankacılık kariyerine İktisatbank’ta müfettiş ünvanını alarak devam etti. Bir yıl sonra 2012 yılında TEB A.Ş’de Özel ve Yıldız Bankacılık tarafında yöneticilik yaptı.2016 yılı Ekim ayında, edindiği bu bilgi birikimini, bağlı müşteri portföyünü, kurumsallık ve profesyonelliğini çokta farklı olmayan Gayrimenkul sektörüne taşımaya karar verdi.

2016 yılı Ekim ayından itibaren bu heyecan ve hevesini Hazine Gayrimenkul şirketini kurarak  ve çok kısa zamanda 15 kişilik dev gibi bir ekip oluşturarak taçlandırdı. Ekip arkadaşlarının her biri, birbirinden kariyerli geçmişinin ardından Hazine Gayrimenkul çatısı altında buluştu.

 

Hayatta paradan daha değerli şeylerin de var olduğunu ispatlamaya geldik.

Gelin Birlikte Çalışalım, Birlikte Satalım, Birlikte Kazanalım.

(EVİNİZ HAZİNEMİZ, HAZİNEMİZ EVİNİZ)

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

HAZİNE EVLER İNŞAAT VE EMLAK